Pokrowiec na kosz ogrodowy kokon pojedynczy stożek

64,89 

Ochronny pokrowiec na pojedynczy kosz ogrodowy. Doskonale chroni przed warunkami atmosferycznymi latem i zimą. Pokrowiec obejmuje całą powierzchnię kosza i pałąk. W zestawie etui do przechowywania. Kolor: czarny. Wymiary na płasko: 177 x 170cm

72 w magazynie

SKU: 5902802913630 Kategorie: ,

Opis

POKROWIEC NA KOSZ OGRODOWY POJEDYNCZY STOŻEK

W kształcie stożka

 • POWŁOKA UV 30 – wewnątrz pokrowca zastosowaliśmy czarną powłokę, która odbija światło. Zabezpiecza kosz przed płowieniem materiału. Stosowanie pokrowca zabezpiecza fotel przed kurzem, deszczem, wiatrem, słońcem czy śniegiem. Doskonale sprawdzi się w sezonie jesienno – zimowym – nie ma konieczności przenoszenia kosza do piwnicy, czy garażu.
 • OBEJMUJE CAŁY KOSZ – pokrowiec obejmuje cały kosz, razem z poduszką oraz pałąkiem. Jest duży, nakłada się go na fotel – NIE jest on otwierany od góry i NIE posiada wejścia na łańcuszek, dlatego fotel jest w pełni chroniony przed dostaniem się wilgoci. Stosowanie pokrowca zapewnia wieloletnią eksploatację zarówno fotela jak i siedziska.
 • ZAMEK BŁYSKAWICZNY– wszyty od połowy pokrowca ułtawi nasucięcie go na huśtawę.  Zamek należy zapinać z tyłu huśtawki.
 • ŚCIĄGACZ i- na spodzie zastosowano sznurek ze ściągaczem, który ściąga cały pokrowiec zabezpieczając go przed podmuchami wiatru.
 • DODATKOWE ETUI – do zestawu dołączono etui, które pozwala na bezproblemowe przechowywanie pokrowca. Po złożeniu i włożeniu pokrowca do etui można go przechowywać np. w szufladzie.


SPECYFIKACJA

 • kolor: czarny
 • materiał: włókno poliestrowe
 • przeznaczenie: kosz/fotel ogrodowy – pojedynczy
 • wymiary mierzone na płasko: 177cm x 170cm (szerokość na samy dole x wysokość)
 • waga zestawu: 0,52kg

W ZESTAWIE

 • pokrowiec na kosz
 • etui

Pokrowiec wykonany z włókna poliestrowego daje 100% ochronę przed kurzem, deszczem, wiatrem czy śniegiem, pozwoli na zabezpieczenie produktu w sezonie jesienno – zimowym. Dodatkowo NASZ MODEL posiada wewnętrzną wodoodporną powłokę UV, która odbija światło, więc pokrowiec doskonale ochroni również kosz ogrodowy podczas upalnych dni, zabezpieczy przed płowieniem materiału. Stosowanie pokrowca zapewnia wieloletnią eksploatację zarówno fotela jak i siedziska.

OBEJMUJE CAŁY KOSZ Z PODUSZKĄ, A TAKŻE PAŁĄK!

Pokrowiec jest duży, nakłada się go na fotel – nie jest on otwierany od góry i nie posiada wejścia na łańcuszek, dlatego fotel jest w pełni chroniony przed dostaniem się wilgoci. Po założeniu pokrowca, wystarczy użyć ściągacza, by dokładnie zabezpieczyć kosz przed podmuchami wiatru.

Dzięki dużemu rozmiarowi chroni on również pałąk kosza – jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, nie ma możliwości by woda przedostała się do kosza.

Dzięki zastosowaniu pokrowca kosz może być pozostać na swoim miejscu, gdyż jest dokładnie zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jego demontaż zajmuje kilka sekund. Już nie musisz za każdym razem przenosić fotela do garażu, czy piwnicy i zajmować tam niepotrzebnie miejsca!

W momencie gdy pokrowiec nie jest używany można go złożyć i schować do zamykanego na zamek etui, które jest dołączone do zestawu. Możliwość złożenia pokrowca i schowania go do etui ułatwia jego przechowywanie – złożony zajmuje niewiele miejsca.

 

Dodatkowe informacje

Waga 2.74 kg