Woreczek wielokrotnego użytku do wyciskania mleka roślinnego sitko 20×30 nut milk bag

9,90 

Duży, wielofunkcyjny woreczek służący do wyciskania mleka roślinnego, serów lub soków warzywnych i owocowych. Posiada praktyczny sznurek. Sprawdzi się w każdej kuchni. Produkt wielokrotnego użytku, wystarczy go uprać. Tworzywo:nylon. Wymiary:29x21cm.

100 w magazynie

SKU: 5903039706101 Kategorie: ,

Opis

Woreczek do wyciskania mleka roślinnego sitko

 

Mleko roślinne możesz łatwo przygotować w domu. W tym celu zaopatrz się w specjalny woreczek, który ułatwia i usprawnia cały proces.

Nylonowy woreczek ze sznurkiem pozwoli ci łatwo „wycisnąć” mleko roślinne z orzechów czy wiórków kokosowych, pozwalając oddzielić płyn od pulpy roślinnej.

Wytrzymały nylon sprawdzi się znacznie lepiej niż gaza, tetra czy bawełna. Duży rozmiar woreczka (29x21cm) przyspiesza cały proces.

Woreczek wielokrotnego użytku. Śliski nylon łatwo jest oczyścić z pozostałości produktów – znacznie łatwiej niż bawełnę czy tetrę. Po użyciu woreczek wystarczy uprać i znów jest gotowy dać wycisk orzechom!

Przy czym woreczek sprawdzi się nie tylko przy produkcji mleka roślinnego. To świetny pomocnik, jeśli myślisz o produkcji domowych serów (wbrew pozorom to nie jest trudne!). Przyda się też przy przecedzaniu soków owocowych czy warzywnych. Dzięki drobnym oczkom usunie wszystkie drobinki, które mogłyby przeszkadzać, szczególnie maluchom.

PS Pozostałości po mleku roślinnym polecamy wykorzystać do ciast, ciasteczek czy domowej roboty batoników. Pycha!

 

DANE TECHNICZNE:

Wymiary: 29cm x 21cm

Materiał: nylon z bawełnianym sznureczkiem

Woreczek wielokrotnego użytku.

Dodatkowe informacje

Waga 0.01 kg